Kontrola Bezpieczeństwa

kontrola bezpieczeństwaDzięki tej relikwii zwiększysz nie tylko bezpieczeństwo swojej parafii. W sumie można powiedzieć, że jej nazwa jest myląca. Ale to dlatego, aby niepotrzebnie nie straszyć twoich wiernych. Bo każdy ksiądz, któryją posiada może prześwietlać wszystkich wiernych. To idealna sprawa. Teraz już żaden z wiernych nie ukryje nawet 1 C$. Na dodatek zobaczysz, kto z parafian nie nosi bielizny. Uważaj tylko na przejrzałe wierne. Możesz stracić wzrok i co gorsza – ochotę.

• przyrost C$: +9

Relikwia Kontrola Bezpieczeństwa dostępna będzie w 2 rzutach. Pierwszy dnia 03.10.2012 po godzinie 16.00, drugi dnia 04.10.2012 po godzinie 22.00

zdjęcie: Maszyna Bezpieczeństwo przez Peter Griffin

4 komentarze do “Kontrola Bezpieczeństwa”