Chudy Koń

Chudy KońJakie czasy, taki koń. Chudy, ale zdrowie ma końskie. Niby ekskluzywny nabytek, a jednak świadczący o pokorze i ubóstwie właściciela. Chody w Watykanie zapewnione. W końcu odkąd Franek przy korycie, to im biedniej, tym lepiej. Jest za to szansa, że szeregi twojego kościoła zasilą wielbiciele wczasów w siodle. W końcu mamy sezon urlopowy. Uważać na relikwię należy jednak w trakcie ujeżdżania. Siodła są na Chudego Konia za duże, a bez nich ryzyko obicia parafialnych klejnotów drastycznie wzrasta.

• poziom zdrowia: +20
  • ilość wiernych: +25
  • przyrost C$: -5

Relikwia pojawi się w grze w dwóch rzutach: pierwszy rzut dziś (16.07.2013) po godzinie 22.00, drugi rzut jutro (17.07.2013) po godzinie 17.00.

Zdjęcie: Wikipedia

4 komentarze

1. WHT napisał(a):

chudy, ale byk

2. zumar napisał(a):

O matko, cena nokautująca.
    Ponad 7 mln!

3. twojesumienie napisał(a):

faktycznie po takich zakupach to się chudo w sejfie robi 😉