Amerykańska Inwigilacja

Amerykańska InwigilacjaAmerykanie podsłuchują i podglądają wszystkich? Ty też tak chcesz. Amerykańska Inwigilacja to relikwia, która pozwoli ci podejrzeć to i owo. Od dziś tajemnicą przestaną być dochody wiernych, wpływy z tacy w sąsiednich parafiach, czy nawet kolor majtek gospodyni. Czego nie dojrzysz, to dosłuchasz. Wszechwiedzę masz w zasięgu ręki. Ale pamiętaj, że im więcej wiesz, tym gorzej śpisz, choć i na to są sposoby. Odkryjesz kto podbiera ci wino mszalne z piwnicy, a wtedy tego szlachetnego trunku będziesz mógł wypić więcej. Kolorowe sny murowane.

• poziom energii: +10
  • przyrost energii: +1
  • Gospodynie Proboszcza: +480 do obrony

Relikwia Amerykańska Inwigilacja pojawi się dziś czyli 01.08.2013 po godzinie 22.00.

Zdjęcie: Wikipedia

3 komentarze